Clean&Dry płyn do odtłuszczania i aplkacji folii 500ml

  • Kod: Clean&Dry0,5l
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 35,00 zł
  • (Cena brutto: 43,05 zł)
  • Poleć produkt

Clean&Dry płyn do odtłuszczania i aplkacji folii 500ml

     Produkt wyróżniający się ze względu na zastosowanie całkowitą innowacyjnością. Jest to jedyny taki produkt dostepny na rynku łączący dwa w jednym. Jego unikatowosć polega na tym, że oczyszcza i odtłuszcza zanieczyszczoną powierzchnię pozostawiając powłokę antystatyczną (zapobiega przyciaganiu brudu i kurzu). Jednoczesnie zmniejsza adhezję (czasowo obniża właściwości przylegania folii do podłoża) pozwalając na wielokrotną aplikacje tej samej folii oraz jej swobodne pozycjonaowanie. Stosując Clean & Dry eliminuje konieczność wcześniejszego zastosowania środków czyszczących równoczesnie uzyskując możliwość swobodnej aplikacji folii bez ryzyka jej uszkodzenia w sytuacji gdy konieczne jest jej przeklejenie.

 

Sposób aplikacji: zwilżyć szmatkę płynem Clean&Dry i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię do uzyskania oczekiwanej czystości. Pozostawić do wyschnięcia ok. 1-3 minut. Na tak przygotowanym i suchym podłożu można rozpocząć aplikację folii.

 Uwaga 1: W przypadku bardzo mocno zabrudzonych powierzchni, zwłaszcza starym klejem, środek może okazać się nie wystarczający.
 Uwaga 2: Przy aplikacji folii na głębokie przetłoczenia należy zetrzeć powłokę antyadhezyjną.